אודות אתר קורסי אמזון והמנחה טליה גרטמן

הי, שמחה שהגעתם לאתר קורסי אמזון. לפניכם מידע אודותי ואודות הקורסים

מבנה הקורסים

הקורס בנוי על פי סדר הפעולות שיש לבצע כדי למכור באמזון. 

בקורס קטעי וידאו רבים והדגמות אמיתיות של כל ההיבטים של המכירות באמזון. לדוגמה משלוח למחסני אמזון בארה"ב - כל התהליך מצולם מא' ועד ת' כדי להקל עליכם בשלבים הראשונים בהם אתם אפילו לא יודעים אם מותר להשתמש במדפסת כזו או אחרת, איזו מדבקה מתאימה וכו'. 

לקורס יש פורום המאפשר לשאול שאלות ולקבל תשובות. במידה ואתם זקוקים לשעת יעוץ אישית הקליקו כאן על מנת לתאם שעת קבל ייעוץ אונליין באמצעות הסקייפ תוך הדגמות ושיתוף מסכים. 
מומלץ ביותר לבצע את כל השלבים בקורס על פי הסדר עוד לפני שאתם מתחילים למכור את המוצר שאתם מייצרים.

מאחר והקורס דינאמי והתכנים בו מתעדכנים, אחת לתקופה יישלח ניוזלטר למשתתפי הקורס עם כל החדשות האחרונות באתר ובאמזון. הנכם מוזמנים להירשם לניוזלטר בדף הבית על מנת להשאר מעודכנים. 

חשוב ביותר שלא לדלג על שלבים על מנת להבין את כל התהליכים כולל אך לא רק: תהליך האריזה והמשלוח, בדיקת מתחרים, רישום מותג באמזון ועוד ועוד.

מי אני

שמי טליה גרטמן ואני עוסקת מזה 15 שנה בשיווק באינטרנט, ניהול אתרים תדמיתיים וקמעונאיים בשוק הבינלאומי, מכירות באיביי ומכירות באמזון. ברקע האקדמי שלי אני בעלת תואר M.A מאוניברסיטת תל אביב לפיתוח תוכניות לימוד מתוקשבות באינטרנט.  לכן שני התחומים - הידע בשיווק ובמכירות במדיה הדיגיטלית וההתמחות בבניית קורסים מתוקשבים משתלבים באופן טבעי זה בזה. 

מספר סיבות הביאו לכך שגמלה בליבי ההחלטה לבנות אתר קורסי אמזון. ראשית, השקפת העולם האישית שלי הגורסת כי סביבת העבודה האינטרנטית מאפשרת הקמת מספר ערוצי הכנסה המשלימים זה את זה. ביניהם מכירות, ייעוץ, קורסים, כתיבת ספרים ועוד.

ההמלצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכם, מוכרי אמזון, איביי ופלטפורמות נוספות היא לעשות את אותו דבר. כולנו חווינו שינויי אלגוריתמים בגוגל בשנים האחרונות, שחקנים חדשים שלפתע הופיעו בשוק, עליות וירידות ומה לא. מהפכות קטנות שמתרחשות מדי חודשיים שלשה ומשפיעות באופן דרמטי על העסק האינטרנטי שלנו, לטוב או לרע. 

בנוסף, ההנאה והסיפוק שבהעברת הידע גם היא גורם משמעותי ביותר ומאחר ומדובר באחת הפלטפורמות הקמעונאיות המדהימות ביותר בעולם הרי שבכל יום לומדים משהו חדש ויש גם ידע חדש שכיף לתרגם אותו לשפה ברורה ופשוטה לטובת מוכרים אחרים. 

לסיום, כמובן היכולת לעבוד בכל זמן, מכל מקום. לגמישות הזו יש ערך עצום בעיני. אמנם יש שיגידו שזה הופך אותנו לוורקוהוליים, אבל אנחנו מתמסרים בשמחה להתמכרות הזו, משום שבסופו של דבר היא מתורגמת לפרנסה טובה המכבדת את בעליה. 

“החיים הם למעשה פשוטים, אלא שאנו מתעקשים לסבך אותם.”

קונפוציוס

12
שנות ניסיון במכירות באיביי ואמזון
20
שנות ותק בשיווק באינטרנט
1600
דפים, אתרים ותכני הדרכה שפותחו
1450
מבוגרים שהשתלמו אצל טליה ב 20 השנים האחרונות